Ludowice 62 ,
Ryńsk, 87-213.

Telefon: +48 883 992 001

Dla dzieci

Ponieważ od lat naszym oczkiem w głowie jest ujeżdżenie, które jest podstawa pracy z końmi, niejako przełożeniem tego jest skierowanie naszej uwagi na dzieci.

Praca z najmłodszymi adeptami jeździeckimi jest pracą związaną z ogólnym rozwojem psychofizycznym dzieci. Sami jako rodzice chcieliśmy, by nasi synowie jak najwcześniej poznali i zaprzyjaźnili sie z końmi. By poprzez kontakt z tymi zwierzętami nauczyli się odpowiedzialności za byt drugiej istoty, samodzielności, zaradności.

Dzieciom nieśmiałym i zamkniętym w sobie konie oferują swoją cierpliwość i delikatność, dzięki którym ciche i wycofane dziecko staje się otwartym i pewnym siebie małym zdobywcą.
" Rozbrykane Tygryski" uczą sie panować nad swoimi emocjami, a odpowiednio ukierunkowany nadmiar ich energii może się okazać niezłym motorem napędowym, by sił swych spróbowały w sporcie.

Każde dziecko jest inne i każde potrzebuje specjalnie dla siebie dobranej formy zajęć. Najmłodszym oferujemy specjalistycznie przygotowane kuce przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem, ciekawa formę nauki poprzez zabawę.

Wymagania stawiane naszym kucom pod wzdlędem ujeżdżenia, są takie same jak w przypadku naszych koni, tak wiec nie ma mowy, by dziecko znalazło u nas "złośliwego", kuca nad którym nie będzie w stanie zapanować.

Oferujemy bezpieczne spędzania czasu zarówno z końmi, jak i innymi zwierzętami - kozy, owce, koty i psy, co dla dzieci "z miasta" jest nie lada atrakcją.
U nas bez obaw mogą karmić kozy, głaskać owce, nosić na rękach koty i biegać z psami.

Comments are closed.