Ludowice 62 ,
Ryńsk, 87-213.

Telefon: +48 883 992 001

Referencje

Miła atmosfera, dobrze ułożone konie, piękny teren do około oraz profesjonalne podejście instruktora sprawia, że jazda w tym miejscu to czysta przyjemność. Zyskałam wiele wspaniałych wspomnień i nowych doświadczeń dzięki możliwości wystartowania w zawodach pod profesjonalnym okiem trenerki Doroty. Dziękuję i Szczerze polecam

Weronika Klimek,

Do Ludowic trafiłam po zdanym egzaminie na instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna, z Brązową Odznaką jeździecką i ponad piętnastoletnim stażem w siodle. A jednak prawdziwa przygoda z jeździectwem zaczęła się dla mnie właśnie tutaj - indywidualne podeście Doroty do jeźdźca, otwarcie oczu na francuskie tradycje i metody jeździeckie, a także fantastyczne konie, które są najlepszymi, ale i najbardziej wymagającymi nauczycielami. Dzięki Dorocie miałam wielką przyjemność startować na jej koniu Darius le Grand w amatorskich zawodach skokowych (w czerwcu 2012 kl LL i L, we wrześniu kl P, start w Mistrzostwach Polski Amatorów 2012) i ujeżdżeniowych (lipiec 2016, kl P drugie miejsce). Przygotowywała mnie do startów zarówno psychicznie, jak i fizycznie, a podczas samych zawodów jej umiejętność oceny trudności na parkurze i stoicki spokój są naprawdę nieocenione. Polecam Ludowice wszystkim, którzy mają otwarte głowy, chcą się nauczyć i dowiedzieć o jeździectwie jak najwięcej, zarówno osobom, które dopiero chcą zacząć naukę jazdy konnej, jak i zaawansowanym.

Anna Balcewicz-Szulada,

IGOR - Synek Bisi, mądry kucyk, który idzie w ślady mamusi. 🙂 Spokojny w obejściu, super konik, który uwielbia wyjazdy w teren.

Marta K.,

BISIA - Idealny kucyk dla każdego dziecka. Uważna, cierpliwa, wyrozumiała, mądra klacz. Ulubienica najmłodszych.

Marta K.,